Реєстрація

Відповідальна гра

Відповідальна гра – базовий принцип організації та проведення азартних ігор, що передбачає здійснення організаторами азартних ігор заходів до попередження та мінімізації негативних наслідків участі фізичної особи в азартній грі, а також заходів, спрямованих на організацію самообмежень і самоконтролю для гравців.

Більшість людей грають в азартні ігри, аби весело та із задоволенням провести свій вільний час. Однак деякі люди розглядають участь в азартних іграх як спосіб заробітку, витрачають більше, ніж можуть собі дозволити, чи використовують азартні ігри, щоб відволіктися від повсякденних проблем. Грати потрібно безпечно, саме так можна отримати задоволення від азартної гри.

Азартна гра – це гра, в ході якої ви ризикуєте грошима або їх еквівалентом, щоб виграти гроші або приз. Результат азартної гри повністю залежить від шансу (випадковості), тож ви можете піти з меншою сумою, ніж та, з якою ви прийшли або на яку розраховували, чи взагалі ні з чим.

Багатьом людям подобається приймати участь в азартних іграх. Самі азартні ігри не є чимось поганим, але це завжди ризик. Зі своєї сторони ми дотримуємось суворих принципів відповідальної гри для того щоб мінімізувати будь-який ризик для вас та суспільства, пов'язаний з грою в азартні ігри.

Одна із основних цілей відповідальної гри – це запобігання участі в азартних іграх особам, які не досягли 21-річного віку, та особам, стосовно яких наявні обмеження згідно з Законом України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».

Принципи відповідальної гри

Дотримання цих порад допоможе вам убезпечити себе, якщо ви вирішите взяти участь в азартних іграх

1. Не думайте про азартні ігри, як про спосіб заробітку

Діяльність з організації та проведення азартних ігор приносить гральному закладу прибуток, і це не працює навпаки. З часом ви віддасте більше грошей, ніж отримаєте! Думайте про азартні ігри як про розваги – так само, як про купівлю білета в кіно.

2. Витрачайте на азартні ігри лише суми, з якими ви готові розстатися

Грайте в азартні ігри в межах вашого щотижневого бюджету на розваги, а не в межах бюджету на споживчі витрати.

3. Заздалегідь встановіть ліміт грошей

Перш ніж йти грати в азартні ігри, вирішіть, скільки ви можете дозволити собі програти. Нічого не залишилось? Все, гру закінчено! Виграєте – вам пощастило, але не розчаровуйтесь, якщо удача триватиме не довго.

4. Заздалегідь встановіть ліміт часу

Граючи в азартні ігри, дуже легко втратити відчуття часу. Обмежте час ігрової сесії, а ще краще – встановіть будильник. Коли час сплине – припиняйте грати! Шанси на те, що чим більше часу ви витратите на азартні ігри, то більше грошей програєте, дуже високі.

5. Не намагайтеся відігратись

Якщо ви програєте заздалегідь встановлений ліміт грошей, а потім спробуєте відіграти частину з них перш ніж піти, то насправді ви не встановили ніякого ліміту. Намагання відігратись, як правило, призводить до ще більшого програшу.

6. Не грайте в азартні ігри, коли ви в депресії або засмучені

Прийняття рішень може бути складнішим, коли ви перебуваєте в стресі або емоційно засмучені. Переконайтеся, що граєте в азартні ігри лише тоді, коли відчуваєте себе радісним та вільним від турбот.

7. Часто робіть перерви

Безперервна гра в азартні ігри може призвести до втрати відчуття часу та об’єктивного сприйняття і оцінки навколишньої дійсності. Регулярно виходьте на вулицю, аби подихати свіжим повітрям чи перекусити.

8. Не вживайте алкоголь чи наркотики під час участі в азартних іграх

Алкоголь і наркотики затьмарюють розум, а чистий розум – це ваша головна лінія оборони від того, щоб азартні ігри не вийшли із під контролю.

Якщо ви відчуваєте, що вам або вашим близьким потрібна допомога, інформація або порада про відповідальну гру, будь ласка, звертайтесь на гарячу лінію 0 (800) 50 51 51. Інформацію щодо лікування ігрової залежності можна отримати на вебсайті Міжнародної Антинаркотичної Асоціації maaua.com.